Frontia® Fiberwash

Frontia® Fiberwash

Mısırınızdan ve tüm öğütme tesislerinizden
en iyi şekilde yararlanın

Daha azla daha fazlasını başarın

Daha azla daha fazlasını başarın

Yararlanılmayan nişasta verimi, gereksiz yardımcı kaynak maliyeti, sinir bozucu engeller ve katı planlar gibi aynı tahıl öğütme zorluklarından bıktınız mı? 

Mevcut yaş öğütme sürecinize enzim ekleyerek, mısırınızdan çok daha fazla verim elde edeceksiniz. Novozymes Frontia® Fiberwash ile, mısırınızdan ve tüm öğütme tesislerinizden en iyi şekilde yararlanırsınız.

40'tan fazla yaş öğütme tesisi neden Frontia®'yı tercih ediyor?

40'tan fazla yaş öğütme tesisi neden Frontia®'yı tercih ediyor?

Kanıtlanmış enzimatik teknolojisini kullanan Novozymes Frontia® Fiberwash, mısır yaş öğütme endüstrisinde eşi benzeri görülmemiş bir ayırma verimliliği sağlar. Dünya genelindeki öğütme tesisleri, kepek suyunu alma işlemini önemli ölçüde iyileştirirken, nişasta ve glütende de şimdiye kadarki en yüksek verimi elde etmektedir. Ayrıca bu süreçte enerji, su ve doğal gaz tüketimini de düşürerek, hem kâr-zarar tablolarına hem de gezegene fayda sağlamaktadırlar.

Ayırma verimliliğini artırın

Ayırma verimliliğini artırın

Frontia® Fiberwash, yalnızca mekanik ayırma ile erişilemeyen mısır kepeklerinin derinlerine hapsolmuş nişasta, protein ve suyu serbest bırakır.

Frontia® Fiberwash, ayırma verimliliğini artırarak Net Mısır Maliyetinizi ve yan ürün kurutma maliyetlerinizi düşürür. Ayrıca tipik olarak öğütme oranlarınızı sınırlandıran ekipmanı ortadan kaldırarak öğütme oranlarını artırmanıza ve öğütme nişastası birimi başına sabit maliyetlerinizi azaltmanıza olanak sağlar.

Gözlerinizle görebileceğiniz ayırma verimliliği sunan teknoloji

Frontia® Fiberwash ile işlenmiştir
Işlenmemiş misir lifi

Mısırınızdan en yüksek verimi elde etmenizi sağlayacak teknoloji

Kepeğinizde para bırakmayın

Kepeğinizde para bırakmayın

Kepeğinizi test edin. Novozymes tescilli kepek analizi ile mevcut kepeğinize göre daha fazla nişasta ve mısır glüteni veriminden elde edebileceğiniz değere ilişkin özel bir tahminde bulunacağız.

Contact